Registracijai reikalingas avansinis mokestis pridėtas į pirkinių krepšelį.

Blakstienų priauginimo kursai pradedantiesiems

Basic & Volume

Informacija Registracija

Apie mokymus

2-jų dienų Basic & Volume blakstienų priauginimo kursas skirtas pradedantiesiems ir tiems, kurie dirba pirmus metus, tačiau visdar stokoja žinių, įgūdžių ir nori patobulinti savo technikas.

Kursų metu studentai išmoksta pilnai atlikti klasikinių blakstienų priauginimą ir įgauna pagrindus „Volume“ blakstienų priauginimo technikos atlikimui.


Mokymų metu

išmoksite ne tik profesionaliai ir tinkamai atlikti blakstienų priauginimo procedūras, bet ir nagrinėsite bendravimo su klientais subtilybes, sėkmingo marketingo pagrindus ir sužinosite, kaip pritraukti pirmuosius klientus bei tapti geidžiamiausiu meistru.


Priemonės

Naudojamos priemonės

Visos mokymų metu naudojamos priemonės yra profesionalios ir sertifikuotos. Studentams suteikiamas startinis priemonių paketas.

Paketą sudaro: klijų padeliai, paakių padeliai, klijai, blakstienų nuriebalintojas (pre-treatment), blakstienų dežutės (4vnt.), pincetai (2vnt.), blakstienų šukytės, galvajuostė, blakstienų klijų tirpiklis (remover), „Face & Eye Design” akademijos blakstienų stilistikos žemėlapis, skirtas konsultacijoms su klientėmis (blakstienų priauginimo variacijų, įvaizdžių ir jų palyginimo žemėlapis – gidas).


Nagrinėjamos temos

Akių anatomija. Akių formų analizė. Veido dizainas. Kliento paruošimas procedūrai. Tinkamas priemonių pasirinkimas ir panaudojimas. Saugumas ir higiena. Skirtingi blakstienų efektų stiliai. Miksuotas blakstienų priauginimas, siekiant išsiskirti iš kitų meistrų. Saugus blakstienų nuėmimas, papildymas ir kt. Alergijos, kontraindikacijos. Volume blakstienų technikos pagrindai.


Mokymų sertifikatai

Baigus mokymus išduodamas tarptautinis akredituotas sertifikatas, žymintis bazinių blakstienų priauginimo kursų baigimą.


Mokymų trenerė

Angelė Juškė – „Face & Eye Design“ akademijos vyriausioji blakstienų priauginimo trenerė, „LashMaster“ prekinio ženklo distributorė, blakstienų priauginimo ir laminavimo asociacijos I.E.S.A valdybos narė. Daugybės tarptautinių konkursų bei seminarų pranešėja, teisėja ir nugalėtoja.


Akimirkos iš kursų


Atsiliepimai

Visi atsiliepimai

Papildoma informacija

Mokymams pasibaigus, visiems studentams suteikiama neribota online konsultacija ir ilgalaikė nuolaida visai akademijos produkcijai. Po kursų suteikiame papildomą praktiką salone.


Mokymų kaina

390 €

Į kainą įskaičiuotas tarptautinis akredituotas sertifikatas ir profesionalus priemonių rinkinys.


Artimiausi mokymai šiuo metu neplanuojami

Galite susisiekti dėl individualių mokymų. Mokomoji medžiaga, programa ir laikas derinami asmeniškai.

Kontaktai