Registracijai reikalingas avansinis mokestis pridėtas į pirkinių krepšelį.

Blakstienų priauginimo kursai pradedantiesiems

Basic & Volume

Informacija Registracija

Apie mokymus

2-jų dienų Basic & Volume blakstienų priauginimo kursas skirtas pradedantiesiems ir tiems, kurie dirba pirmus metus, tačiau visdar stokoja žinių, įgūdžių ir nori patobulinti savo technikas.

Kursų metu studentai išmoksta pilnai atlikti klasikinių blakstienų priauginimą ir įgauna pagrindus „Volume“ blakstienų priauginimo technikos atlikimui.


Mokymų metu

išmoksite ne tik profesionaliai ir tinkamai atlikti blakstienų priauginimo procedūras, bet ir nagrinėsite bendravimo su klientais subtilybes, sėkmingo marketingo pagrindus ir sužinosite, kaip pritraukti pirmuosius klientus bei tapti geidžiamiausiu meistru.


Priemonės

Naudojamos priemonės

Visos mokymų metu naudojamos priemonės yra profesionalios ir sertifikuotos. Studentams suteikiamas startinis priemonių paketas.

Paketą sudaro: klijų padeliai, paakių padeliai, klijai, blakstienų nuriebalintojas (pre-treatment), blakstienų dežutės (4vnt.), pincetai (2vnt.), blakstienų šukytės, galvajuostė, blakstienų klijų tirpiklis (remover), „Face & Eye Design” akademijos blakstienų stilistikos žemėlapis, skirtas konsultacijoms su klientėmis (blakstienų priauginimo variacijų, įvaizdžių ir jų palyginimo žemėlapis – gidas).


Nagrinėjamos temos

Akių anatomija. Akių formų analizė. Veido dizainas. Kliento paruošimas procedūrai. Tinkamas priemonių pasirinkimas ir panaudojimas. Saugumas ir higiena. Skirtingi blakstienų efektų stiliai. Miksuotas blakstienų priauginimas, siekiant išsiskirti iš kitų meistrų. Saugus blakstienų nuėmimas, papildymas ir kt. Alergijos, kontraindikacijos. Volume blakstienų technikos pagrindai.


Mokymų sertifikatai

Baigus mokymus išduodamas tarptautinis akredituotas sertifikatas, žymintis bazinių blakstienų priauginimo kursų baigimą.


Mokymų trenerė

Angelė Juškė – „Face & Eye Design“ akademijos vyriausioji blakstienų priauginimo trenerė, „LashMaster“ prekinio ženklo distributorė, blakstienų priauginimo ir laminavimo asociacijos I.E.S.A valdybos narė. Daugybės tarptautinių konkursų bei seminarų pranešėja, teisėja ir nugalėtoja.


Akimirkos iš kursų


Atsiliepimai

Visi atsiliepimai

Papildoma informacija

Mokymams pasibaigus, visiems studentams suteikiama neribota online konsultacija ir ilgalaikė nuolaida visai akademijos produkcijai. Po kursų suteikiame papildomą praktiką salone.


Mokymų kaina

390 €

Į kainą įskaičiuotas tarptautinis akredituotas sertifikatas ir profesionalus priemonių rinkinys.


Individualūs mokymai

Neradus sau patogios ir tinkamos datos, galite susisiekti dėl individualių kursų. Mokomoji medžiaga ir laikas derinami asmeniškai.

Kontaktai

Artimiausi mokymai

Suskubkite užsiregistruoti.

00

Dienos

00

Valandos

00

Minutės

Registracija į mokymus

Pasirinkę Jums patogią mokymų datą ir vietą, spauskite „Registruotis“ ir sistema automatiškai suformuos pirkinių krepšelį. Paspaudę ant jo, matysite pridėtą registracijai reikalingą avansinį kursų mokęstį. Avansinė įmoka nepriklauso nuo to, kelių dienų kursą pasirinkote (3 arba 4). Likusią sumą, priklausomai nuo to kelių dienų mokymus pasirinkote, mokama atvykus į kursus.

Nepavykus avanso apmokėti per el. parduotuvę, galite atlikti pavedimą per savo elektroninę bankininkystę. Mokėjimo paskirtyje nurodykite kursų datą, savo vardą, pavardę ir el. pašto adresą. Įmonės rekvizitus rasite skiltyje „Kontaktai“. Pvz.: avansas už 09-10 kursus, Alma Jonaitienė, alma.jonaitiene@yahoo.com.

Avansinis kursų mokestis, reikalingas Jūsų registracijai patvirtinti - 90.00€


2020-08-20

„Grožio meistrai“, Savanorių pr. 176, Kaunas, Lithuania

Registruotis

2020-08-20

„Grožio meistrai“, Savanorių pr. 176, Kaunas, Lithuania

Registruotis

2020-08-20

„Grožio meistrai“, Savanorių pr. 176, Kaunas, Lithuania

Registruotis