Registracijai reikalingas avansinis mokestis pridėtas į pirkinių krepšelį.

2-jų savaičių permanentinio makiažo - mikropigmentacijos specialisto mokymai

Speciali išplėstinė programa su daug praktikos valandų, kuri pilnai paruošia būsimus specialistus.

Informacija Registracija

Apie mokymus

Pradedantiems arba žinių stokojantiems meistrams mūsų akademija siūlo specialią išplėstinę 2-jų savaičių programą, kurioje išsamiai nagrinėjami visi teoriniai permanentinio makiažo aspektai, praktiškai studijuojama bei atliekama daugybė technikų variacijų.

Tai ilgalaikio antakių ir lūpų makiažo technikų kursai, paremti aktualiausiomis ir naujausiomis technikomis, jų variacijomis bei skirtingais pritaikymais.

Manualiniai, aparatiniai metodai bei galimybė išbandyti ilgalaikio makiažo šalinimą lazeriu.

Tai viskas, ką reikia žinoti ir gebėti mikropigmentacijos specialistui.

Baigus mokymus, studentas pilnai paruošiamas darbui su klientais.


Mokymų metu

Nagrinėjami permanentinio makiažo atlikimo metodai: manualinis metodas, aparatinis metodas

Nagrinėjamos antakių permanentinio makiažo technikos: Microshading, Microtaping, Microblading, Powder Brows, Ombre Brows, Strokes, Strokes & Shading

Lūpų permanentinio makiažo technikos: kontūras, dalinis tušavimas (Ombre), Pilnas tušavimas

Seno / nekokybiško permanentinio makiažo šalinimas: lazeriu


Kodėl verta Išmokti ir manualinį, ir aparatinį metodą?

Programa sudaryta taip, kad studentė išmoktų du ilgalaikio makiažo atlikimo metodus – manualinį ir aparatinį bei skirtingas jų atlikimo technikas ir variacijas.

Manualinis metodas – ilgalaikis antakių ir lūpų makiažas atliekamas specialiais steriliais įrankiais su įstatomomis adatėlėmis, atstoja aparato funkciją (atlikimo principas kitoks, bet rezultatas toks pats), bet puikiai tinka pradedantiems, yra lengviau valdomas, geriau jaučiamas pigmento įvedimo gylis, lyginant su aparatu. Manualiniu būdu išgaunamos ne tik idealios plaukelinės technikos, bet ir įvairios šešėliavimo technikos, jų kombinacijos.

Aparatinis metodas – antakių ir lūpų ilgalaikis makiažas atliekamas specialiu aparatu. Pasirinkus aparatinį būdą, Išgaunamos įvairios šešėliavimo technikos.

Aparatu ne visada galima atlikti tai, ką galima atlikti manualiniu įrankiu! Metodo pasirinkimas gali priklausyti ir nuo klientų odos, skirtingos odos struktūros skirtingai įsisavina pigmentus, atsižvelgiant į tai galima nuspręsti, kurį metodą tinkamiau atlikti, norint, kad pigmentas išliktų.

Baigus mokymus gebėsite dirbti dviem metodais, skirtingomis technikomis ir jų variacijomis arba pasirinkti sau priimtinesnį būdą bei pritaikyti jį pagal norimą išgauti techniką, klientų odą ir jų poreikius, siekiant išgauti idealų darbo rezultatą.


Naudojamos priemonės

Visos mokymų metu naudojamos priemonės yra profesionalios ir sertifikuotos. Studentams suteikiamos priemonės mokymų metu bei startinis priemonių paketas.

2-jų savaičių mokymų SILVER paketą sudaro: antakių pigmentai (4vnt.), lūpų pigmentai (2vnt.), skiediklis, adatėlės (50vnt.), pincetas, skustukas, praktinė oda (2vnt.), liniuotė, sterilūs įrankiai (30vnt.), sterilūs žiedeliai (10vnt.), sterilūs šepetėliai, pieštukai, peiliukas pieštukui drožti, nuskausminamieji, kremas po procedūros, veido dizaino žemėlapis ir kt..

2-jų savaičių mokymų GOLD paketą sudaro: profesionalus permanentinio makiažo aparatas, antakių pigmentai (4vnt.), lūpų pigmentai (2vnt.), skiediklis, adatėlės (50vnt.), pincetas, skustukas, praktinė oda (2vnt.), liniuotė, sterilūs įrankiai (30vnt.), sterilūs žiedeliai (10vnt.), sterilūs šepetėliai, pieštukai, peiliukas pieštukui drožti, nuskausminamieji, kremas po procedūros, veido dizaino žemėlapis ir kt..


2-jų savaičių mokymai

Teoriškai ir praktiškai studijuojamos manualinio ir aparatinio permanentinio makiažo technikos.
Seno / nekokybiško permanentinio makiažo šalinimas lazeriu.
Antakių ir lūpų sritys.
Trenerės parodomoji procedūra su gyvu modeliu.
Studento praktikoje 12 modelių.
Įskaičiuotas rinkinys (pasirinktinai SILVER arba GOLD).


Mokymų sertifikatai

Baigus 2-jų savaičių mokymus išduodami 2 sertifikatai, žymintys bazinių manualinio ir aparatinio permanentinio makiažo technikų mokymų baigimą ir suteikiantis ilgalaikio makiažo – mikropigmentacijos specialisto kvalifikaciją.


Sandra Martis

Mokymų trenerė

Sandra Martis – permanentinio makiažo ir antakių dizaino meistrė / trenerė „Face & Eye Design“ grožio mokymų akademijoje. UAB International Beauty Center steigėja, „Face & Eye Design“ fakulteto įkūrėja, grožio salonų „Grožio meistrai“ bendrasavininkė bei prekių ženklų „Lash Master“, „Brow Master “, „Face & Eye Design“ produkcijos įkūrėja ir ekspertė. Nuolat tobulinasi įvairiuose tarptautiniuose renginiuose, seminaruose bei konkursuose, yra daugkartinė tarptautinių veido dizaino, permanentinio makiažo čempionatų nugalėtoja bei teisėja, savo darbais įvertinta tarptautiniu mastu.


Akimirkos iš kursų


Sim Sim

Labai rekomenduoju mokytoja Sandra, esu begalo laiminga kad ši naujo etapo žingsneli žengiu Jos pagalba.

Kursai buvo tikrai labai geri, tiek teorine tiek praktine dalis.

O pati Sandra nepaprastai geras, šiltas žmogus ir žinoma nepaprastai gera Mokytoja.

Ačiū uz šia nauja patirti ir visa suteikta pagalba, bei padrasinima judeti toliau. Tikrai zinau kad dar susitiksime nes tobulejimui nera ribu.

JS Bliss

Rekomenduoju! Nereali mokytoja ir labai geri kursai, daug teorijos ir praktikos. Tikrai verta, nes nenuobodu, labai daug informacijos, viskas puikiai suorganizuota. Aciu !!!

Migle Negler

Ačiū,Mokytojai Sandrai,už geriausius kursus, esu labai laiminga pasirinkusi JUS! neišdildomi įspūdžiai liko,dabar pradėsiu naują gyvenimo etapą jūsų dėka,jūs esat nerealūs!!!

Mingailė Germanaitė

Pačios didžiausios rekomendacijos! Labai talentinga, atsakinga, profesionali ir mylinti savo darba! Begalo esu patenkinta mokymais pas Jus! Pranokot visus mano lūkesčius! Tikrai buvo verta tiek ilgai pas Jus laukti!:)

Visi atsiliepimai

2-jų savaičių mokymų kaina

2100 €

kaina nurodyta be rinkinio, su SILVER rinkiniu 2600 €, o su GOLD rinkiniu tik 2900 €. Į kainą įskaičiuotas tarptautinis akredituotas sertifikatas.


Individualūs mokymai

Neradus sau patogios ir tinkamos mokymų datos, galite susisiekti dėl individualių mokymų. Siūlome 1-5 dienų mokymus su trenere Sandra Martis. Mokomoji medžiaga, programa ir laikas derinami asmeniškai.

Kontaktai

Artimiausi mokymai

Suskubkite užsiregistruoti.

00

Dienos

00

Valandos

00

Minutės

Registracija į mokymus

Pasirinkę Jums patogią mokymų datą ir vietą, spauskite „Registruotis“ ir sistema automatiškai suformuos pirkinių krepšelį. Paspaudę ant jo, matysite pridėtą registracijai reikalingą avansinį kursų mokęstį. Likusi suma mokama pirmąją kursų dieną.

Nepavykus avanso apmokėti per el. parduotuvę, galite atlikti pavedimą per savo elektroninę bankininkystę. Mokėjimo paskirtyje nurodykite kursų datą, savo vardą, pavardę ir el. pašto adresą. Įmonės rekvizitus rasite skiltyje „Kontaktai“. Pvz.: avansas už 09-10 kursus, Alma Jonaitienė, alma.jonaitiene@yahoo.com.

Avansinis kursų mokestis, reikalingas Jūsų registracijai patvirtinti - 300.00€


2023-05-01

„Grožio meistrai“, Savanorių pr. 176, Kaunas, Lietuva (7-ių dienų INTENSE kursas)

Registruotis