Registracijai reikalingas avansinis mokestis pridėtas į pirkinių krepšelį.

Blakstienų priauginimo kursai pažengusiems

Volume Master Class

Informacija Registracija

Apie mokymus

Vienos dienos Volume Master Class blakstienų priauginimo kursai skirti meistrams, kurie dirba su klasikinėmis blakstienomis ir siekia tobulėti. Volume blakstienų priauginimas – tai mėgstamiausias klientų būdas pakeisti ir pagyvinti akies formą. Volume technikomis galima ne tik prailginti natūralias blakstienas, bet ir suteikti joms apimties net iki 8-ių kartų daugiau.


Mokymų metu

įgausite visas reikiamas žinias, kaip profesionaliai priauginti „Volume” blakstienas, kad Jūsų darbas liktų pastebėtas. Pačios aktualiausios ir svarbiausios temos, siekiant ištobulinti Volume technikas ir padėti meistrams vengti didžiausių savo klaidų, pasiekti geresnio blakstienų išnešiojimo rezultatus.


Priemonės

Naudojamos priemonės

Visos mokymų metu naudojamos priemonės yra profesionalios ir sertifikuotos. Studentams suteikiamas startinis priemonių paketas.

Paketą sudaro: klijų padeliai, paakių padeliai, klijai, blakstienų nuriebalintojas (pre-treatment), blakstienų dežutės (3vnt.), pincetai (2vnt.), blakstienų šukytės, galvajuostė, blakstienų klijų tirpiklis (remover), „Face & Eye Design” akademijos blakstienų stilistikos žemėlapis, skirtas konsultacijoms su klientėmis (blakstienų priauginimo variacijų, įvaizdžių ir jų palyginimo žemėlapis – gidas).


Nagrinėjamos temos

Akių formų identifikavimas. Veido dizainas. Saugumas ir higiena. 5 kuokštelio nuėmimo būdai (siekiant rasti Jums tinkamiausią būdą). 2-8D priauginimo technikos. Stilistka. Profesionali estetika. Profesionalus priauginimas modeliuojant. Modeliavimo būdai. Miksuotas priauginimas. Hyper Volume. Apatinių blakstenų priauginimas. Tinkamos ir skoningos „Volume” technikos.


Mokymų sertifikatai

Baigus mokymus išduodamas tarptautinis akredituotas sertifikatas.


Mokymų trenerė

Angelė Juškė – „Face & Eye Design“ akademijos vyriausioji blakstienų priauginimo trenerė, „LashMaster“ prekinio ženklo distributorė, blakstienų priauginimo ir laminavimo asociacijos I.E.S.A valdybos narė. Daugybės tarptautinių konkursų bei seminarų pranešėja, teisėja ir nugalėtoja.


Akimirkos iš kursų


Atsiliepimai

Visi atsiliepimai

Papildoma informacija

Mokymams pasibaigus, visiems studentams suteikiama neribota online konsultacija ir ilgalaikė nuolaida visai akademijos produkcijai. Po kursų suteikiame papildomą praktiką salone.


Mokymų kaina

290 €

Į kainą įskaičiuotas tarptautinis akredituotas sertifikatas ir profesionalus priemonių rinkinys.


Artimiausi mokymai šiuo metu neplanuojami

Galite susisiekti dėl individualių mokymų. Mokomoji medžiaga, programa ir laikas derinami asmeniškai.

Kontaktai