Registracijai reikalingas avansinis mokestis pridėtas į pirkinių krepšelį.

Blakstienų priauginimo kursai pažengusiems

Volume Master Class

Informacija Registracija

Apie mokymus

Vienos dienos Volume Master Class blakstienų priauginimo kursai skirti meistrams, kurie dirba su klasikinėmis blakstienomis ir siekia tobulėti. Volume blakstienų priauginimas – tai mėgstamiausias klientų būdas pakeisti ir pagyvinti akies formą. Volume technikomis galima ne tik prailginti natūralias blakstienas, bet ir suteikti joms apimties net iki 8-ių kartų daugiau.


Mokymų metu

įgausite visas reikiamas žinias, kaip profesionaliai priauginti „Volume” blakstienas, kad Jūsų darbas liktų pastebėtas. Pačios aktualiausios ir svarbiausios temos, siekiant ištobulinti Volume technikas ir padėti meistrams vengti didžiausių savo klaidų, pasiekti geresnio blakstienų išnešiojimo rezultatus.


Priemonės

Naudojamos priemonės

Visos mokymų metu naudojamos priemonės yra profesionalios ir sertifikuotos. Studentams suteikiamas startinis priemonių paketas.

Paketą sudaro: klijų padeliai, paakių padeliai, klijai, blakstienų nuriebalintojas (pre-treatment), blakstienų dežutės (3vnt.), pincetai (2vnt.), blakstienų šukytės, galvajuostė, blakstienų klijų tirpiklis (remover), „Face & Eye Design” akademijos blakstienų stilistikos žemėlapis, skirtas konsultacijoms su klientėmis (blakstienų priauginimo variacijų, įvaizdžių ir jų palyginimo žemėlapis – gidas).


Nagrinėjamos temos

Akių formų identifikavimas. Veido dizainas. Saugumas ir higiena. 5 kuokštelio nuėmimo būdai (siekiant rasti Jums tinkamiausią būdą). 2-8D priauginimo technikos. Stilistka. Profesionali estetika. Profesionalus priauginimas modeliuojant. Modeliavimo būdai. Miksuotas priauginimas. Hyper Volume. Apatinių blakstenų priauginimas. Tinkamos ir skoningos „Volume” technikos.


Mokymų sertifikatai

Baigus mokymus išduodamas tarptautinis akredituotas sertifikatas.


Mokymų trenerė

Angelė Juškė – „Face & Eye Design“ akademijos vyriausioji blakstienų priauginimo trenerė, „LashMaster“ prekinio ženklo distributorė, blakstienų priauginimo ir laminavimo asociacijos I.E.S.A valdybos narė. Daugybės tarptautinių konkursų bei seminarų pranešėja, teisėja ir nugalėtoja.


Akimirkos iš kursų


Atsiliepimai

Visi atsiliepimai

Papildoma informacija

Mokymams pasibaigus, visiems studentams suteikiama neribota online konsultacija ir ilgalaikė nuolaida visai akademijos produkcijai. Po kursų suteikiame papildomą praktiką salone.


Mokymų kaina

290 €

Į kainą įskaičiuotas tarptautinis akredituotas sertifikatas ir profesionalus priemonių rinkinys.


Individualūs mokymai

Neradus sau patogios ir tinkamos kursų datos, galite susisiekti dėl individualių mokymų. Mokomoji medžiaga ir laikas derinami asmeniškai.

Kontaktai

Artimiausi mokymai

Suskubkite užsiregistruoti.

00

Dienos

00

Valandos

00

Minutės

Registracija į mokymus

Pasirinkę Jums patogią mokymų datą ir vietą, spauskite „Registruotis“ ir sistema automatiškai suformuos pirkinių krepšelį. Paspaudę ant jo, matysite pridėtą registracijai reikalingą avansinį kursų mokęstį. Avansinė įmoka nepriklauso nuo to, kelių dienų kursą pasirinkote (3 arba 4). Likusią sumą, priklausomai nuo to kelių dienų mokymus pasirinkote, mokama atvykus į kursus.

Nepavykus avanso apmokėti per el. parduotuvę, galite atlikti pavedimą per savo elektroninę bankininkystę. Mokėjimo paskirtyje nurodykite kursų datą, savo vardą, pavardę ir el. pašto adresą. Įmonės rekvizitus rasite skiltyje „Kontaktai“. Pvz.: avansas už 09-10 kursus, Alma Jonaitienė, alma.jonaitiene@yahoo.com.

Avansinis kursų mokestis, reikalingas Jūsų registracijai patvirtinti - 90.00€


2020-08-20

„Grožio meistrai“, Savanorių pr. 176, Kaunas, Lithuania

Registruotis