Registracijai reikalingas avansinis mokestis pridėtas į pirkinių krepšelį.


Kursai

Mūsų siūlomos kursų programos yra patvirtintos ir akredituotos, sėkmingai baigus mokymus išduodame tarptautinį sertifikatą ir suteikiame ilgalaikę nuolaidą visai akademijos produkcijai. Tad, jei norite įgyvendinti savo svajonę ir įgyti perspektyvią kvalifikaciją, kviečiame pradėti nuo mokymų „Face & Eye Design“ akademijoje!

Baziniai permanentinio makiažo – mikropigmentacijos specialisto mokymai

Pradedantiesiems arba žinių stokojantiems meistrams mūsų akademija siūlo 5-ių dienų arba 2-jų savaičių programas, kuriose išsamiai nagrinėjate visus teorinius permanentinio makiažo aspektus ir praktiškai studijuojate bei atliekate daugybę antakių ir lūpų ilgalaikio makiažo technikų variacijų. Manualinės ir aparatinės technikos, permanentinio makiažo šalinimas lazeriu ir rūgštimi, išsami praktinė dalis. Tai viskas, ką reikia mokėti mikropigmentacijos specialistui ir pradėti dirbti su klientais.

Plačiau

4-ių savaičių blakstienų priauginimo ir antakių specialisto mokymai pradedantiems

4-ių savaičių, su galimybe pasirinkti 2 arba 3 savaites, blakstienų ir antakių stilisto – specialisto mokymai pradedantiesiems su išplėstine praktine dalimi. Specialiai parengtose programose išsamiai nagrinėjamas Klasikinis ir Volume blakstienų priauginimas, antakių architektūra ir dažymas Henna bei geliniais dažais, blakstienų laminavimas, marketingas ir reklama, pritaikant visas žinias praktiškai. Baigus mokymus, studentė pilnai paruošusi darbui su klientais.

Plačiau

BROW MASTER antakių architektūros ir Henna dizaino mokymai

Viena pagrindinių ir svarbiausių veido dalių – antakiai turi būti formuojami taisyklingai, pagal veido formą ir kaulų struktūrą.

Plačiau

Blakstienų priauginimo kursai pradedantiesiems

2-jų dienų Basic & Volume blakstienų priauginimo kursas skirtas pradedantiesiems ir tiems, kurie dirba pirmus metus, tačiau visdar stokoja žinių, įgūdžių ir nori patobulinti savo technikas.

Plačiau

Blakstienų priauginimo kursai pažengusiems

Vienos dienos Volume Master Class blakstienų priauginimo kursai skirti meistrams, kurie dirba su klasikinėmis blakstienomis ir siekia tobulėti. Volume blakstienų priauginimas – tai mėgstamiausias klientų būdas pakeisti ir pagyvinti akies formą.

Plačiau

Individualūs kursai

Visos mokymų programos gali būti parengtos ir pritaikytos Jums individualiai. Mokomoji medžiaga ir laikas derinami asmeniškai. Dėl daugiau informacijos apie individualias mokymų programas kreipkitės el. paštu.