Registracijai reikalingas avansinis mokestis pridėtas į pirkinių krepšelį.


Kursai

Mūsų siūlomos kursų programos yra patvirtintos ir akredituotos, sėkmingai baigus mokymus išduodame tarptautinį sertifikatą ir suteikiame ilgalaikę nuolaidą visai akademijos produkcijai. Tad, jei norite įgyvendinti savo svajonę ir įgyti perspektyvią kvalifikaciją, kviečiame pradėti nuo mokymų „Face & Eye Design“ akademijoje!

Baziniai permanentinio makiažo kursai

Pradedantiesiems arba žinių stokojantiems meistrams mūsų akademija siūlo 5-ių dienų, 2-jų savaičių arba 4-ių savaičių programą, kurioje išsamiai nagrinėjate visus teorinius permanentinio makiažo aspektus ir praktiškai studijuojate bei atliekate daugybę technikų variacijų.

Plačiau

Face Glow - odos puoselėjimo seminaras

Face Glow - itin populiarus ir naujas procedūrų miksas, siekiantiems sveikai atrodančios, skaisčios ir atjaunėjusios odos. Skirtingo poveikio ir sudėties serumai masažiniu principu įvedami į paviršinius odos sluoksnius. Kombinuojant keletą serumų vienu metu išgaunami itin geri ir greitai pastebimi rezultatai.

Plačiau

Blakstienų priauginimo kursai pažengusiems

Vienos dienos Volume Master Class blakstienų priauginimo kursai skirti meistrams, kurie dirba su klasikinėmis blakstienomis ir siekia tobulėti. Volume blakstienų priauginimas – tai mėgstamiausias klientų būdas pakeisti ir pagyvinti akies formą.

Plačiau

Blakstienų priauginimo kursai pradedantiesiems

2-jų dienų Basic & Volume blakstienų priauginimo kursas skirtas pradedantiesiems ir tiems, kurie dirba pirmus metus, tačiau visdar stokoja žinių, įgūdžių ir nori patobulinti savo technikas.

Plačiau

Individualūs kursai

Visos mokymų programos gali būti parengtos ir pritaikytos Jums individualiai. Mokomoji medžiaga ir laikas derinami asmeniškai. Dėl daugiau informacijos apie individualias mokymų programas kreipkitės el. paštu.