Registracijai reikalingas avansinis mokestis pridėtas į pirkinių krepšelį.


Kursai

Mūsų siūlomos kursų programos yra patvirtintos ir akredituotos, sėkmingai baigus mokymus išduodame tarptautinį sertifikatą ir suteikiame ilgalaikę nuolaidą visai akademijos produkcijai. Tad, jei norite įgyvendinti savo svajonę ir įgyti perspektyvią kvalifikaciją, kviečiame pradėti nuo mokymų „Face & Eye Design“ akademijoje!

2-jų savaičių permanentinio makiažo - mikropigmentacijos specialisto mokymai

Pradedantiesiems arba žinių stokojantiems meistrams akademija siūlo specialią 2-jų savaičių išplėstinę programą, kurioje išsamiai nagrinėjami visi teoriniai permanentinio makiažo aspektai, praktiškai studijuojama bei atliekama daugybė antakių ir lūpų ilgalaikio makiažo technikų variacijų. Manualinės ir aparatinės technikos, permanentinio makiažo šalinimas lazeriu, išsami praktinė dalis. Tai viskas, ką reikia žinoti, gebėti ir mokėti mikropigmentacijos specialistui, prieš pradedant dirbti su klientais.

Plačiau

BROW MASTER antakių architektūros ir Henna dizaino mokymai

Viena pagrindinių ir svarbiausių veido dalių – antakiai turi būti formuojami taisyklingai, pagal veido formą ir kaulų struktūrą.

Plačiau

Blakstienų priauginimo kursai pradedantiesiems

2-jų dienų Basic & Volume blakstienų priauginimo kursas skirtas pradedantiesiems ir tiems, kurie dirba pirmus metus, tačiau visdar stokoja žinių, įgūdžių ir nori patobulinti savo technikas.

Plačiau

Blakstienų priauginimo kursai pažengusiems

Vienos dienos Volume Master Class blakstienų priauginimo kursai skirti meistrams, kurie dirba su klasikinėmis blakstienomis ir siekia tobulėti. Volume blakstienų priauginimas – tai mėgstamiausias klientų būdas pakeisti ir pagyvinti akies formą.

Plačiau

Individualūs kursai

Visos mokymų programos gali būti parengtos ir pritaikytos Jums individualiai. Mokomoji medžiaga ir laikas derinami asmeniškai. Dėl daugiau informacijos apie individualias mokymų programas kreipkitės el. paštu.