Registracijai reikalingas avansinis mokestis pridėtas į pirkinių krepšelį.

Profesionalūs kursai grožio specialistams

ir procedūroms skirtos priemonės

Kursai Priemonės

Kursų programos

„Face & Eye Design“ tarptautinis grožio mokymų centras rengia profesionalius ir inovatyvius kursus norintiems įsitvirtinti grožio paslaugų pasaulyje, tobulinti jau turimus įgūdžius bei kvalifikaciją ir realizuoti save vienoje pelningiausių ir greičiausiai besivystančių sferų verslo rinkoje. Mūsų siūlomos kursų programos yra patvirtintos ir akredituotos, sėkmingai baigus mokymus išduodame tarptautinį sertifikatą ir suteikiame ilgalaikę nuolaidą visai akademijos produkcijai. Tad, jei norite įgyvendinti savo svajonę ir įgyti perspektyvią kvalifikaciją, kviečiame pradėti nuo mokymų „Face & Eye Design“ akademijoje!


Akademijos treneriai

Mokymus veda ilgametę patirtį turinčios, profesionalios, sertifikuotos ir nuolat besitobulinančios savo srities specialistės. Kviečiame susipažinti su jauna, perspektyvia ir nemažai pasisekimo tarptautiniuose konkursuose susilaukusia mūsų akademijos trenerių komanda:

Sandra Martis

Sandra Martis

Profesionali permanentinio makiažo ir blakstienų priauginimo specialistė/trenerė, savo darbais įvertinta tarptautiniu mastu. Savo karjerą grožio srityje pradėjo 2012 metais Nuolat tobulinasi įvairiuose tarptautiniuose seminaruose bei konkursuose, yra daugkartinė tarptautinių veido dizaino ir antakių permanentinio makiažo čempionatų nugalėtoja bei teisėja.

Plačiau
Angelė Juškė

Angelė Juškė

Profesionali blakstienų stilistikos ir priauginimo meistrė/trenerė, savo darbais įvertinta tarptautiniu mastu. Savo karjerą grožio srityje pradėjo 2011 metais, nuolat tobulinasi tarptautiniuose konkursuose bei seminaruose ne tik kaip dalyvė, bet ir kaip pranešėja bei teisėja. Savo mokymų metodikoje pristato teorinę bei praktinę blakstienų priauginimo dalis, naujausias ir aktualiausias tendencijas, bei moko sėkmingo marketingo pagrindų.

Plačiau
Dangira Bandzinaite

Dangira Bandzinaitė

Profesionali blakstienų priauginimo meistrė/trenerė, akademiją atstovaujanti Norvegijoje. Karjerą pradėjo 2013m., kai ieškodama kaip realizuoti savo kruopštumą ir preciziškumą, netikėtai atsidūrė grožio industrijoje. Dangira yra ne tik plataus profilio meistrė, nuolat besitobulinanti ir visomis savo žiniomis besidalinanti su studentais, tačiau ir įmonės „Beauty look“ įkūrėja, Norvegijoje žinoma kaip Dangira‘s vippeextensjon i Drammen.

Plačiau
Žiedūnė Griškėnė

Žiedūnė Griškėnė

Profesionali blakstienų priauginimo meistrė/trenerė, akademiją atstovaujanti Švedijoje. Karjerą pradėjo 2011 metais, kuomet dirbdama plastinės chirurgijos centre suprato vertinanti estetinį vaizdą ir grožį. Žiedūnė yra ne tik plataus profilio meistrė, savo žiniomis besidalinanti su studentais, tačiau ir ”ZBeauty Studio” savininkė bei prabangaus volume blakstienų prekinio ženklo “Ultra HD lashes” įkūrėja.

Plačiau

Akimirkos iš kursų


Priemonių asortimentas

Profesionalios „Lash Master” ir „Face & Eye Design“ priemonės blakstienų priauginimo ir permanentinio makiažo specialistams. Platus prekių asortimentas įvairaus profilio procedūroms atlikti. „Lash Master” prekinio ženklo klijai, blakstienos ir kiti blakstienų priauginimui skirti produktai kuriami naujausių technologijų pagrindu, siekiant užtikrinti saugiausią ir aukščiausios kokybės procedūrų atlikimą. Produktai yra mediciniškai patvirtinti ir skirti profesionaliam naudojimui. „Face & Eye Design“ permanentinio makiažo adatos, pigmentai ir kt., tai itin saugios ir kokybiškos, specialiai manualinei technikai sukurtos priemonės, pasižyminčios ilgalaikiu efektu. Ši sertifikuota, tik profesionaliam naudojimui skirta produkcija yra ištirta Vokietijos laboratorijoje ir dėl savo specialiai subalansuotos formulės sėkmingai naudojama profesionalų.

Priemonės

Elektroninė parduotuvė

Elektroninė parduotuvė

Saugus ir patogus apsipirkimas vos keliais žingsniais! Visi „Face & Eye Design“ akademijos kursų bei mokymų paketai, priemonės procedūroms ir specialūs pasiūlymai. Paprasta, saugu ir patikima.

Kursai Priemonės